Active health system در سرور اچ پی

 Active health system viewer

استفاده از Active Health Viewer (AHSV) یک ابزار آنلاین است که برای خواندن ، تشخیص و حل سریع مشکلات سرور با استفاده از داده های بارگذاری شده AHS استفاده می شود. AHSV اقدامات تعمیراتی توصیه شده توسط Hewlett Packard Enterprise را بر اساس تجربه و بهترین شیوه ها ارائه می دهد. امکاناتی که AHSV برای شما فراهم می کند:

 • مشاهده موجودی های درایور/سیستم عامل
 • امکان مرور گزارش آخرین رویدادهای سرور
 •  هشدار به موقع برای  تجزیه و تحلیل و تشخیص خطا
 • نمایش آخرین به روز رسانی ها

امکانات سیستم Active health

 • نظارت مستمر بر سلامت بیش از 1600 پارامتردر سرور اچ پی
 • ثبت تمام تغییرات پیکربندی
 • هشدارهای یکپارچه سلامت سرور  و خدمات در بازه های زمانی دقیق
 • نظارت بدون عامل که بر عملکرد برنامه تأثیر نمی گذارد.

داده های ارائه شده در Active health system

سیستم Active health اطلاعاتی در مورد عملیات ، امور مالی ، مشتریان ، کارکنان یا شرکای کاربر جمع آوری نمی کند.بلکه دیتای ثبت شده در این سیستم شامل

 • مدل سرور و شماره سریال
 • مدل و سرعت پردازنده
 • ظرفیت و سرعت ذخیره سازی
 • ظرفیت و سرعت حافظه
 • سیستم عامل/BIOS و نسخه ها و تنظیمات درایور

Active health system log

داده های جمع آوری شده توسط سیستم Active health در گزارشات این سیستم ذخیره می شود.

داده ها به صورت ایمن ثبت شده ، از سیستم عامل جدا شده و جدا از داده های مشتری نگهداری می شوند.

وقتی Active Health System Log پر شد ، داده های جدید قدیمی ترین داده های log را رونویسی می کند.

همچنین کاربر می تواند گزارش را در Active Health Viewer بارگذاری کند

HPE iLO 5

iLO 5 یک پردازنده مدیریت سرور از راه دور است که روی برد سیستم سرورهای HPE ProLiant و ماژول های محاسبه Synergy تعبیه شده است. iLO امکان نظارت و کنترل سرورها از مکان های دور را فراهم می کند. مدیریت iLO یک ابزار قدرتمند است که راه های مختلفی برای پیکربندی ، به روز رسانی ، نظارت و تعمیر سرورها از راه دور ارائه می دهد. iLO (استاندارد) از قبل روی سرورهای HPE بدون هزینه یا مجوز اضافی پیکربندی می شود.

iLO 5 از ویژگی های زیر پشتیبانی می کند

health status – مشاهده  server health و model information

Virtual Media – اتصال به مدیا مجازی توسط سرور

power control – مدیریت power status  سرور اچ پی

power capping – تعیین محدوده power

firmware update – به روز رسانی  firmware های سرور

license installation -برای فعال کردن ویژگی های دارای مجوز iLO در سرورها ، یک کلید مجوز وارد کنید

نصب Provisioning

تهیه هوشمند یک ابزار استقرار تک سرور است که در سرورهای ProLiant ، سیستم های Apollo و ماژول های محاسبه HPE Synergy تعبیه شده است. که راه اندازی سرور را ساده می کند و روشی قابل اعتماد و سازگار برای استقرار سرورها ارائه می دهد.

SPP یک نرم افزار جامع سیستم عامل و راه حل سیستم عامل برای سرورهای ProLiant ، server blades ، عملیات های محاسبه ایی HPE Synergy است. این قطعات با مجموعه ای اساسی از سیستم عامل و اجزای سیستم عامل که به همراه تهیه هوشمند نصب شده اند ، بارگیری می شوند.

پس از فعال شدن سرور ، کاربر می تواند سیستم عامل را برای نصب اجزای اضافی به روز کند. کاربر همچنین می تواند هرگونه قطعه ای را که از زمان ساخت سرور قدیمی شده است به روز کند.

علاوه بر دسترسی به ارائه هوشمند با فشار دادن کلید F10 از صفحه POST ، کاربر همچنین می تواند از طریق رابط کاربری مرورگر وب iLO با استفاده از Always On به Provisioning هوشمند دسترسی پیدا کند. کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی مجدد سرور کاربر ، همیشه روشن باشد.

نصب  Provisioning

Intelligent provisioning operation

بوت کردن درایورهای مهم

فعال کردن سیستم active healths

تنظیمات استقرار

امنیت مدیریت

سرورهای HPE ProLiant Gen10 با برخی از پیشرفته ترین قابلیت های امنیتی صنعت ، خارج از جعبه ، با پایه ای از برنامه های مدیریتی ایمن و سیستم عامل ایمن ساخته شده اند. امنیت مدیریت ارائه شده توسط محصولات مدیریتی HPE ، پشتیبانی ایمن از حجم کاری مدرن را ممکن می سازد ، از اجزای کاربر در برابر دسترسی های غیر مجاز و استفاده های تأیید نشده محافظت می کند. محدوده مدیریت جاسازی شده و نرم افزار و سیستم عامل اختیاری موجود با مجوزهای iLO Advanced و iLO Advanced Premium Security Edition ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد که به اطمینان از حفاظت ، تشخیص و بازیابی حملات سایبری پیشرفته کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای مرجع امنیت سرور HPE Gen10 را ببینید