به سادگی با ما در ارتباط باشید

تمامی تلاش ما این است که در تمامی لحظات مورد نیاز در کنار شما باشیم.

Sales@AvaFanavari.com
Support@AvaFanavari.com

ساعات کاری مجموعه

ساعات کاری مجموعه در بخش فروش و خدمات پس از فروش روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 17:30 و روزهای پنج شنبه از ساعت 8:30 الی 13:00 می باشد، که در تمامی این ساعات به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین در خدمت شما عزیزان هستیم، همچنین می توانید در تمامی ساعات شبانه روز، از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ثبت نمایید. به شما این اطمینان را می دهیم که در اولین ساعات کاری بعد از آن، پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند، تا تمامی لوازم و قطعات سرور HP در کوتاهترین زمان ممکن در دسترس شما عزیزان قرار گیرد. در این زمان نیز می توانید تمامی مراحل آماده سازی فروش و خدمات پس از فروش سرور HP خود را نظاره گر باشید.

جهت دریافت پیش فاکتور سرور HP و قطعات می توانید از منوی بالا و مراجعه به بخش محصولات HP، محصول مورد نظر خود را انتخاب و سپس از طریق منوی استعلام قیمت درخواست خود را ثبت نمایید. تا کارشناسان فروش بر اساس نیاز شما پیش فاکتور مرتبط را صادر و ارسال نمایند. همواره تاکید می نمایم، دقیق ترین اطلاعات مرتبط از سایت اصلی محصولات سرور HP به نشانی https://www.hpe.com قابل دست یابی خواهد بود.

در نهایت از شما خواهشمندیم در تکمیل فرم تماس با ما از طلاعات صحیح و کامل همانند تلفن و آدرس پست الکترونیک معتبر استفاده فرمایید، در غیر این صورت، امکان ارتباط از سمت ما از میان رفته و پاسخ همکاران ما را دریافت نخواهید کرد.

در هر لحظه می توانید پیام خود را به ما برسانید

نشانی ما

تهران، خیابان خردمند جنوبی، کوچه یگانه، پلاک 13، واحد 1
کد پستی: 1584768313

مسیریابی از روی نقشه