استعلام قیمت سرور HP به صورت آنلاین

صدور پیش فاکتور سرور HP و تجهیزات آن به دلیل پیچیدگی های زیادی که دارد، علاوه بر زمان بر بودن مشاوره و عدم آشنایی تمامی مشتریان با پارت نامبرهای اصلی اچ پی، احتمال اشتباه و نادیده گرفته شدن و جابجایی بسیاری از قطعات مهم در آن وجود دارد. موارد بسیاری بوده که برخی از همکاران عزیزان به دلیل نادیده گرفتن یا عدم آشنایی با برخی پارت های استعلام های موجود در بازار، پس از برنده شدن در استعلام، خرید سرور را انجام داده و پس از تحویل آن به مشتری نهایی، متوجه اشتباه کار خود شده و هزینه های سنگینی به دوستان وارد شده است.
همچنین در بسیاری از LOM های موجود در بازار مشخصات فنی برخی از قطعات ایراداتی همچون ناسازگاری قطعات، ذکر نشدن برخی قطعات مهم و یا تعداد صحیح آورده نشده است. در این مورد هم باعث مشکلات بسیاری برای همکاران و مشتریان عزیز خواهد شد.
شرکت آوا فناوری ماندگار در راستای تسهیل صدور پیش فاکتور، این امکان را به صورت آنلاین راه اندازی کرد. در عمل صدور پیش فاکتور در 3 مرحله انجام خواهد شد.

متاسفانه به علت سوء استفاده بعضی از همکاران گرامی و دریافت پیش فاکتور های غیر واقعی به نام سازمان و شرکت های معتبر، از این پس تنها پیش فاکتور به ایمیل های سازمانی و شرکتی همنام با شرکت درخواست کننده و غیر عمومی ( همانند یاهو، جی میل، …) و شماره فکس های اصلی سازمان و یا شرکت درخواست کننده، صادر و ارسال خواهد شد.

همچنین به علت ترافیک بالای درخواست های ارسالی، به دوستان جدیدی که تاکنون از این مجموعه خریداری نداشته اند، تنها 2 مرتبه در هر ماه از طریق این سامانه پاسخ گو خواهیم بود، و پس از آن جهت دریافت تعداد بیشتری پیش فاکتور خواهشمندیم درخواست خود را به صورت مکتوب بر روی سربرگ سازمان / شرکت خود به شماره نمابر 02142452000 ارسال فرمایید.