خرید فن سرور HP

انتخاب و خرید فن سرور می تواند کمک بسیار زیادی به خنک شدن و عملکرد بهینه سرور HP شما داشته باشد.

به طور حتم اگر به دنبال یک سرور اچ پی با پیکربندی بهینه و عملکرد مناسب هستید که بتوانید بدون افزایش حرارت قطعات سخت افزاری برای چند سال از آن استفاده کنید، باید به انتخاب و خرید بهترین فن سرور HP توجه بیشتری بنمایید.

انتخاب فن سرور اچ پی

همان طور که می دانید سرورهای اچ پی از پر استفاده ترین سرورها در دنیای فناوری اطلاعات هستند. اما طول عمر بسیاری از قطعات سخت افزاری مورد استفاده در سرور اچ پی (مانند سی پی یو، مادربرد و هاردها) تا حدود زیادی به قدرت خنک کنندگی و عملکرد درست فن سرور HP وابسته است.

برای همین همواره باید سعی کنید تا بهترین فن ها را (با توجه به نیاز سخت افزارهایی مانند مادربرد، CPU، و … به تهویه در داخل سرور) در پیکربندی سیستم خود مورد استفاده قرار دهید.

توجه داشته باشید که بر خلاف سیستم های کامپیوتری شخصی، سرورهای HP ممکن است از چندین فن در کنار هم استفاده کنند. تا این فن ها با قدرت دمش خود بتوانند هوا را در داخل سرور به جریان انداخته و سایر قطعات سخت افزاری مانند هارد، سی پی یو، پردازنده های گرافیکی و … را به خوبی خنک کنند.

نکته دیگر این که فن های سرور اچ پی را می توان به صورت اضافه Redundant نیز بر روی مادربرد سرورهای مختلف عرضه شده توسط برند اچ پی مورد استفاده قرار داد.

هم چنین باید توجه داشته باشید که در هنگام خرید، فن های سازگار با نسل سرور اچ پی خود را انتخاب کنید.

اگر چه انتخاب این فن ها کار پیچیده ای نیست، اما همواره نکات کوچکی هستند که باید به آن ها توجه کنید تا بهترین عملکرد را برای سیستم خود داشته باشید.

قیمت فن سرور HP

فن سرور hp در مقایسه با سایر قطعات مورد استفاده در پیکربندی سیستم دارای قیمت نسبتا مناسبی است. برای همین شما می توانید با کمی مشاوره و انتخاب مدل مناسب اقدام به خرید بهترین آن ها در بازار بنمایید.

شماره محصول یا پارت نامبر (Part number) و کد فنی فن می توانند به شما در راه انتخاب این محصول و آگاهی از قیمت آن با سوال از فروشنده ها کمک کنند.

اگر قصد خرید فن سرور hp را دارید، کارشناسان ما در شرکت آوا فناوری ماندگار آماده ارائه هر گونه مشاوره به شما، به منظور انتخاب و خرید بهترین محصول می باشند. تا بتوانید با استفاده از آن ها موفق به مدیریت بسیار بهینه فن ها در پیکر بندی سرور خود شوید.

علاوه بر ارائه مشاوره های لازم، شرکت آوا فناوری ماندگار تلاش کرده است بهترین قیمت فن سرور اچ پی را برای مشتری های خود داشته باشد.

اگر قصد خرید دارید، کافی است برای آگاهی از به روز ترین قیمت های فن سرور hp با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت را در کنار سایر اطلاعات لازم در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

هیچ محصولی یافت نشد.