استفاده و خرید رید کنترلر HP

امروزه به دلیل نیاز هر چه بیشتر به افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات موجود بر روی منابع ذخیره داده، قطعات سخت افزاری جدید با فناوری های مدرن وارد بازار شده اند که یکی از این قطعات سخت افزاری رید کنترلر RAID Controller می باشد.

همان طور که از نام این محصول پیداست، از آن برای RAID و یا به بیان دیگر آرایه بندی استفاده می شود. که این امر منجر به افزایش سرعت سرور در نوشتن یا خواندن و دسترسی به اطلاعات بر روی منابع ذخیره داده می شود.

انتخاب و نصب رید کنترلر hp

اگر چه خرید و استفاده از رید کنترلر در یک سرور به اندازه تصمیم گیری برای استفاده از یک ریزپردازنده در پیکربندی سرورهای اچ پی پیچیده نیست، اما این قطعه سخت افزاری نیز به نوبه خود نیاز به دانش برای انتخاب و خرید دارد.

سازگار بودن رید کنترلر با سرورهای اچ پی و یا درایوهای ذخیره داده که در داخل آن نصب و مورد استفاده قرار داده اید بسیار مهم است.

از سوی دیگر، پس از انتخاب و خرید رید کنترلر، نصب ان نیز می تواند به روش های مختلفی انجام شود که نصب بر روی مادربرد و یا رایزرها از روش های متداول هستند.

برای انتخاب و نصب هر چه بهتر می توانید در صورت نیاز به استفاده از RAID controller در این زمینه با متخصصان فناوری اطلاعات IT مشورت کنید. استفاده از رید کنترلر در سرور اچ پی به طور معمول توسط یک متخصص فناوری اطلاعات با آپشن هایی مانند intelligent provisioning و option ROM bios انجام خواهد شد.

هم چنین شما می توانید در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در مرحله خرید و یا مراحل نصب رید کنترلر RAID controller با ما در آوا فناوری ماندگار تماس بگیرید تا کمک ها و راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه کنیم.

قیمت RADI controller

به طور حتم شما با انتخاب درست و نصب رید کنترلر نه تنها بسیار بهتر موفق به کنترل دسترسی به داده ها بر روی درایوهای ذخیره داده خود مانند هاردها خواهید بود، که امکان محافظت از داده های خود در زمان وقوع حوادثی مانند قطعی برق و حوادث ناگهانی دیگر را نیز خواهید داشت.

کارشناسان ما در شرکت آوا فناوری ماندگار تمام تلاش خود را برای کمک به شما در این راه به منظور ارتقای هر چه بیشتر امنیت دسترسی به داده ها به کار خواهند برد.

شما می توانید در صورت نیاز به آگاهی از قیمت RADI controller یا هر گونه سوال و ابهام دیگری با ما در شرکت آوا فناوری ماندگار تماس بگیرید. زیرا که ارائه بهترین خدمات آی تی از اهداف ما در شرکت است که از ابتدای تاسیس سر لوحه تمام تلاش های ما در مجموعه آوا فناوری ماندگار قرار گرفته است.

هیچ محصولی یافت نشد.